نشست مجموعه پیشتازان مدارس هوشمند با بنیاد قرآنی کشور

روز یکشنبه ۱۴ تیرماه ٩۴ مصادف با لیالی قدر مجموعه پیشتازان میهمان بنیاد قرآنی کشور به مدیریت حجت الاسلام حاج آقا حسین زاده بود. این دیدار به مناسبت شبهای قدر که شب نزول قرآن کتاب آسمانی به حضرت رسول پیامبر (ص) بود، تشکیل می گردید.
حجت الاسلام حسین زاده ضمن تشریح رسالت این بنیاد که از مهمترین اهدافش نشر آثار قرآنی و ترویج فرهنگ قرآن مابین جامع جهانی مسلمین می باشد عنوان نمودند ما از همه ظرفیتهای حاضر به جهت اشاعه این سنت پیامبر می بایست استفاده نموده و از همه پتانسیلهای کشور کمک بگیریم، خوشبختانـه موسسه پیشتـازان از جمله پیشقـراولان عرصه نوآوری در حـوزه های تربیتی و پرورشی می باشدکه با استفاده از تکنولوژی های روز سعی در استفاده از محتواهای الکترونیکی قرآنی و معارف برروی تبلتهاو قلمهای هوشمند داشته و مترصد می باشد که به پشتوانه مدیران خوش فکر و خلاق مجموعه اش فرهنگ جدید آموزش قرآن را به جامعه تسریع بخشد.
خوشبختانه بنیاد قرآنی که یکی از نهادهای اصلی آشناسازی مردم کشورمان به جهت انس و آموزش قرآن می باشند در تصمیمی مشترک با مجموعه پیشتازان سعی در ایجاد تحولی جدید داشته و تصمیم به تولید محصولات معارف و قرآنی مبتنی بر فناوری های دیجیتال درسال آینده برای مدارس پیشتازان برآمدند ، باشد تا این تصمیم خجسته به فرهنگی نوین در عرصه ملی تبدیل گردد.

پیشتازان کامپیوتر ایران

اولین و برترین مدرسه تمام هوشمند کشور مطابق با آخرین استانداردهای آموزشی جهان و اولین مجموعه آموزشی مجهز به کیف الکترونیکی دانش آموزی  و قلم هوشمند تصویری و محتوا های آموزشی

تماس با ما (ساعت تماس 8 تا 16)
اینستاگرام
در خواست استخدام
پیش ثبت نام